top of page
 • Kāds ir serumkrēmu derīguma termiņš un uzglabāšana?
  Serumkrēmu derīguma termiņš ir 2 mēneši. Uz katra serumkrēma iepakojuma tiek norādīts tā derīguma termiņš. Tos nepieciešams uzglabāt tumšā, vēsā vietā (sargāt no saules stariem un siltuma). Visus gel-serumus var lietot atvēsinātus – tad uzglabāšana ir ledusskapī. Dzīvie serumnīcas produkti tiek svaigi un individuāli pagatavoti īsi pirms izsūtīšanas. Nav industriāli. Tajos tiek izmantotas tikai aktīvās vielas. Papildus tiek pievienots dabīgs, maigs pīlādžskābes konservants, kas nodrošina to, ka serums 2 mēnešus saglabājas tīrs, tajā nesāk augt pelējums, baktērijas vai citi nelabvēlīgi mikroorganismi.
 • Cik ilgam laikam pietiks 15 ml, 30 ml izmēra pudelītes serumkrēms?
  30 ml serumkrēms sejai pietiek mēnesim, lietojot to no rīta un vakarā. 15 ml serumskrēms sejai pietiek pusmēnesim, lietojot to no rīta un vakarā. 15 ml serumkrēms acīm pietiek vienam mēnesim. Šie ir tādi vidēji rādītāji, jo katrai mums ir savas ādas vajadzības, kad, piemēram, kādam serumu sejai gribas uzklāt uz ādas vairāk vai plašāk (arī kakls, dekoltē) vai mazāk.
 • What is an FAQ section?
  An FAQ section can be used to quickly answer common questions about your business like "Where do you ship to?", "What are your opening hours?", or "How can I book a service?".
 • Why do FAQs matter?
  FAQs are a great way to help site visitors find quick answers to common questions about your business and create a better navigation experience.
 • Where can I add my FAQs?
  FAQs can be added to any page on your site or to your Wix mobile app, giving access to members on the go.
 • How do I add a new question & answer?
  To add a new FAQ follow these steps: 1. Manage FAQs from your site dashboard or in the Editor 2. Add a new question & answer 3. Assign your FAQ to a category 4. Save and publish. You can always come back and edit your FAQs.
 • Can I insert an image, video, or GIF in my FAQ?
  Yes. To add media follow these steps: 1. Manage FAQs from your site dashboard or in the Editor 2. Create a new FAQ or edit an existing one 3. From the answer text box click on the video, image or GIF icon 4. Add media from your library and save.
 • How do I edit or remove the 'Frequently Asked Questions' title?
  You can edit the title from the FAQ 'Settings' tab in the Editor. To remove the title from your mobile app go to the 'Site & App' tab in your Owner's app and customize.
bottom of page