top of page

Dzīvie...

​Augu un ziedu serum-krēmi ir svaigi, rokām gatavoti, tikai pēc tam, kad tiek pasūtīti. To derīguma termiņš ir 2 mēneši, taču ledusskapī nav jāuzglabā. Pamata sastāvā NAV ūdens, biezinātāji, konsistences uzlabotāji, krāsvielas, sintētiskie aromāti. Tas ir dzīvs un svaigs, izteikti reģenerējošs "paēdiens" ādai.  Serumi sastāv tikai no aktīvajām vielām, tie netiek karsēti, lai saglabātu visas vērtīgās vielas. Serumi ir paredzēti, lai aizstātu krēmu. Tā ir vieglas konsistences ādas kopšana, kas nerada uz ādas smaguma sajūtu. Taču vienlaikus noņem sauso, velkošo sajūtu, mitrina, baro, sargā un nomierina ādu. Serumiem ir gaistošs, dabīgs augu, ziedu aromāts.

Viss, ko pamatā satur mūsu serumi (aktīvās vielas serum - krēmos):

augu un ziedu ēteri, aukstā spieduma eļļas, macerāti jeb izvilkumi, bio alvejas sula, ārstniecības augu ekstrakti, vitamīni.

3F2D3C8F-6D46-4EBB-9A0B-AAE375AD2B36.jpeg

Mēs...

LIVING ...

Plant and floral  serums are hand-made after every client’s particular order. They stay fresh for 2 months, refrigerating is not mandatory. The serums are free of water, thickeners, consistency improvers, colorants and synthetic aromatics. These serums are the vital and fresh treatment your skin was longing for.  The serums consist only of active substances and are not heated in order to retain all the active ingredients. In their natural form, each ingredient is recognised and utilised by our body.

Plant and floral essential oils, cold-pressed oils, macerates, bio aloe vera, medical plant extracts  

 

are the only base ingredients that you will find in our vitalising serums.

 

we ...

My name is Agnese. I live in beautiful Latvia.
I have a solid experience working in the field of industrial cosmetics, I could never immerse myself as deep in the creative process as now, when I carefully make each serum by myself. 

I’d say that these two before-mentioned realms are the polar opposites - industrial cosmetics and a very modest, intimate little serumatory (a lovely word I just made up putting ‘serum’ and ‘laboratory’ together) where every bottle has been cradled to perfection. Each of these areas, naturally, has its pros and cons.

My little serumatory is inspired by my dreams and the feeling of what we as women at this time might want and need - plants, natural scents, essential oils, harmonious rituals, serenity… Peaceful, sensitive, mystical, sensual, soulful - these are the keywords that might describe my sentiment towards my craft and life in general.

It might not be for everyone, but for some - it is everything.

I intwine these feelings in my serums, because a beauty ritual is something we return to every day. It needs to sooth us and offer solace and a whole array of other positive emotions on many different levels.

49.jpg

Serum-krēmi...

Serum-krēmi ir laboratorijā testēti, analizēti un atzīti par drošiem. Katram serumam ir dokumentācija, analīzes un ikviena tā izejviela ir izvērtēta un sertificēta ar savu drošuma novērtējumu. Serumu-krēmu izejvielas šobrīd nāk no Francijas un Vācijas, teju visas ir BIO un ECOCERT sertificētas. Ēteri ir tīri, dabīgi un sertificēti. Gatavošanā tiek ievērotas visas stingrās prasības.

Izmēģini arī Tu

Piedāvā savai ādai kādu no serumiem un pavēro,  kā jūtas Tava āda, kā jūties Tu pati? No pieredzes zinu, ka nēsājot dažādu augu serumus, sajūtas atšķiras, jo katrs augs nāk ar savu stāstu.

Ja nevari izvēlēties serumu pēc funkcijām, vadies pēc tā, kāds augs Tevi uzrunā visvairāk? Pēc kā rokas tiecas pašas? Tas arī būs Tavs īstais serums.

Šie serumi ir kā mazi lakmusa papīrīši un transformatori ar skaistu auga dvēselīti, kas prasa ieskatīties sevī dziļāk un sajust sevi, vienlaikus kopjot un lolojot ādu. To nēsāšana var kļūt par aizraujošu piedzīvojumu un ceļojumu sevī. Daži nekad vairs neatgriežas pie industriālās kosmētikas, taču dažiem serumi var nepatikt, kā jau ar visu dzīvē.

bottom of page